top of page

בוגרי חורף 2018 ממליצים:

"בתור מטפל בהילינג, היה חשוב עבורי להעמיק את טכניקת הטיפול שלי ולצבור ביטחון בדרך שאני מטפל. הקורס היה ענייני מאוד, מרתק ובעיקר העניק לי כלים לאבחון  מקצועי ולעבודת אנרגיה מסוג זה. ממליץ מכל הלב על הקורס".

גיא איתני פסיכותרפיסט הוליסטי

"החיבור הכל כך אנושי שאתה מביא לעולם הריפוי פשוט מדהים.
לימדת אותי שזה בסדר לא לדעת, וזה בסדר להיות עדיין במשבר כלשהו עם עצמי. זה רק עושה אותי מטפלת יותר קשובה. תודה לך על כל מילת חיזוק, על כל מבט חם ומבין ועל שהבאת את עצמך לדוגמא בכזו פתיחות מעוררת השראה לכל הפלנטה!!!
משהו השתנה אצלי בקורס, קרקע אותי וחידד לי משמעותית את עולם ההילינג ועולם הטיפול בכלל. כמו החלק הכי חשוב היה חסר בפאזל בין כל השיטות שלמדנו".

טסה זילברברג, פסיכותרפיסטית הוליסטית.
 

"במהלך הקורס יכולתי לשים לב להשפעה על הטיפולים שלי, במיוחד בהתרחבות יכולת הקליטה שלי של שדה האנרגיה בטיפול. 
הלמידה והתרגול של הטכניקות הנלמדות ממש שידרגו והעצימו את הטיפולים שלי. 
אני מוקיר את המסע הזה ואת הדרכתו החמה, הכנה והאמיצה של ידין, וממליץ מכל הלב לכל מי שרוצה להעצים את יכולות הריפוי והקליטה האנרגטית בטיפול- ללכת על זה".

עידו פרברמן, פסיכותרפיסט הוליסטי.

"זה אחד הקורסים הפרקטיים והשימושיים שיצא לי ללמוד בתחום. 
מאז הקורס אני הרבה יותר נינוח ובטוח בשימוש בהילינג ככלי טיפולי בקליניקה. האמונה שלי בו, בעצמי ובכוח הכוונה גדלה. המרחב שייצרת היה מוחזק אבל גם מאוד קליל ונעים וגם מזה למדתי.
 כיף גדול  וזכות ללמוד איתך".

דודי סהר, פסיכותרפיסט הוליסטי.

קורס מטפלים בהשראת ידי אור

קורס בן 12 מפגשים למטפלים מתחומים שונים, המיועד להוסיף כלים פרקטים לאבחון וטיפול על פי תורתה של ד"ר ברברה אן ברנן.

הקורס מומלץ מאוד למטפלים או בוגרי בתי ספר לטיפול המבקשים להרחיב את ארגז הכלים הטיפוליים שבידיהם ולהגדיל את קהל מטופליהם באמצעות טכניקות טיפול חדש ומדויקות מתוך הספר ידי אור

למשתתפים בקורסי עבר, מדובר בקורס מתקדמים והתכנים בו אינם חלק מהתכנים שלימדתי במכללת רידמן.

בקורס זה אנחנו נבין את שלבי האבחון והריפוי אל מול טראומות נפשיות שונות וניצור מבנה סדור לתהליך טיפולי, הכולל את השלבים הבאים:

1. אבחון נפשי ואנרגטי על פי שדה האנרגיה האנושי של המטופל. 

2. טיפול פסיכו-אנרגטי בשיחה לביסוס המודעות של המטופל והכנה לקראת העמקה אל תת המודע.

3. שמוש בטכניקות הילינג מדויקות לצורך השפעה ישירה על התת מודע ועל תהליך היווצרות המחלה בגוף.


בשלב הראשון של הקורס נעסוק כלים לאבחון וקבלת תמונה טיפולית רחבה ככל הניתן, על הגורמים השונים המשפיעים על המטופל ברמה הפיזית (מחלה), ברמה הנפשית וברמה האנרגטית. 

 

בשלב השני של הקורס אנחנו נלמד טכניקת הילינג ייעודית לאיתור טראומות פסיכולוגיות המתבטאות בעיוותים צורניים בשתי צ'קרות שונות, וניגע בטכניקות פסיכו-אנרגטיות לקריאת שדה האנרגיה של המטופל תוך כדי טיפול בשיחה.

סדנת אומנות הטיפול - פישבול

פישבול היא סדרה של מפגשים חד פעמיים המתקיימים אחת לחודש, המיועדת ללטש את האומנות הייחודית שבה כל מטפל עובד עם המטופלים שלו.

 

סדרה זו פתוחה למטפלים ממודלים שונים בתחום הפסיכותרפיה, הנפש והגוף-נפש, המעוניינים ללמוד לקרוא ולאבחן את תנועת הרגשות בשדה האנרגיה האנושי של המטופל - בזמן הטיפול. צורת עבודה זו, מאפשרת לכל מטפל מכל אסכולה שהיא לשפר את יכולתו להיות נוכח בכל רגע נתון ולזהות בדיוק רב את ההתרחשות העמוקה והלא מדוברת בתודעתו של המטופל, התרחשות שלעתים קרובות הוא אינו מודע לה או אינו מבטא אותה. כלים אלו ועוד יילמדו במפגשים אלו, על פי תורתה של ד"ר ברברה אן ברנן, "ידי אור". 

בכל מפגש פישבול, אנחנו נצפה בטיפול חי המתקיים לנגד עינינו, ונוכל לראות סגנונות ובחירות טיפוליות של מטפלים שונים וכיצד הם מתמודדים עם העברה, הזדהות השלכתית ומצבים מאתגרים אחרים הקורים בחדר הטיפולים. 
היתרון הברור במרחב הזה, בשונה ממרחב סופרויז'ן רגיל – הוא שכאן, הדברים מתרחשים בהווה ולא מדוברים בדיעבד. כאן, נוכל לעצור בכל רגע, להתייעץ, לבדוק אפשרויות טיפוליות נוספות ולאסוף עוד כלים ומודעות לארגז הכלים שלנו.

 

כאמור, גולת הכותרת של מרחב זה הוא שאנחנו נשתמש בו כדי לפתח יכולות אבחון של שדה האנרגיה האנושי של המטופל בזמן שהוא עוסק בנושאים שונים. כמו כן, אנחנו נלמד לצפות גם בשדה האנרגיה האנושי של המטפל, מתי הוא בנוחות ונוכחות ומתי הוא גולש להעברה נגדית, ואף נוכל לזהות את הדינאמיקה האנרגטית הלא מדוברת בשדה האנרגיה שנוצר בין המטפל למטופל. אלו הם כלים ויכולות שככל שמתפתחים, הופכים כל צורת טיפול למדויקת יותר ומאפשרת למטפל להמנע ממלכודות מנטאליות ולגעת ישר בנקודה המרכזית.

עבורי כמטפל, זהו המרחב המפתח והמעשיר ביותר שקיים. כמובן שאפשר תמיד לאסוף עוד הכשרות ועוד לימודים, אך יחד עם זאת, קשה לברוח מהמחשבה שהמקצוע שלנו הוא מקצוע בודד בו אנחנו יושבים שעות ארוכות לבד בקליניקה מול המטופלים שלנו, ולא תמיד יודעים אם הקו הטיפולי שלנו מדויק או לא.... גיליתי שמפגשים מסוג זה הם דרך מעולה להתמודד עם ספקות עצמיים ולקבל השראה מאחרים, וכשישבתי בצד כצופה במטפלים אחרים – למדתי המון מלראות סגנונות עבודה שונים ובחירות טיפוליות עליהן לא הייתי חושב.

 

אז...
בין אם אתם מטפלים בתחילת הדרך שרק בונים את הקליניקה שלכם ובין אם אתם מטפלים ותיקים המחפשים השראה והחלפת רעיונות, אני מזמין אתכם להצטרף אליי להקמת פורום המטפלים הזה ולהתנסות בו בכל דרך שתבחרו: 
תוכלו להיות צופים דוממים ותוכלו להיות משתתפים פעילים - אתם קובעים את מידת המעורבות שלכם בכל מפגש ואת התדירות שבה תחליטו להופיע. 

 

המפגש הקרוב יתקיים ביום שישי, 14.6.19 בין השעות 10:00-13:00 בתל אביב. עלות ההשתתפות היא 100 ש"ח.
 

אומנות הטיפול - פישבול

ידין קפלנסקי - פסיכואנרגיה

bottom of page